KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363033
nr 1336 3033
Anshelm Schultzberg
(1862-1945), Sverige
Oljemålning, Anshelm Schultzberg (1862-1945), tillskriven. Grez sur Loing. Ej signerad. Olja på duk, 48x72 cm
Kondition: skadad duk, lagad
Anshelm Schultzberg, bildkonstnär född 1862, död 1945.
Utrop:
9.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:42:30
29/6 20:32:39
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anshelm Schultzberg
Läs mer om Anshelm Schultzberg